top

Logowanie

Wesprzyj Bajkownię

     Twórz z nami Bajkownię!

Kto jest Online

Odwiedza nas 377 gości oraz 0 użytkowników.

Przyjaciele Bajkowni


wiersze i wierszowane bajki dla dzieci i dla dorosłych


Bogdan Dmowski czyta wiersze i wierszowane bajki dla dzieci i dla dorosłych


bajkowy podcast okladka


bajki dla dzieci


zloty jezTataMariusz 200x200

© Copyright by Bajkownia.org - Fabryka Bajek, Powered by Joomla! Valid XHTML and CSS.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

 

Warszawskie Dni Rodzinne to czas, kiedy Warszawa zamienia się̨ w wielki plac zabaw. Program animacji dla całych rodzin nie ma sobie równych. Do udziału w animacjach, w całej stolicy, zapraszane są całe rodziny. Właśnie ruszyły zapisy na zajęcia  IV edycji.  


Warszawskie  Dni Rodzinne (12-14 września 2014) to nic innego, jak okazja do wzięcia udziału w jednym z kilkuset wydarzeń, które odbędą się w całym mieście. Dzięki współpracy z punktami rodzinnymi w Warszawie, podczas jesiennej edycji zaplanowaliśmy wyjątkowy program atrakcji dla całych rodzin. Udział we wszystkich przygotowanych atrakcjach jest bezpłatny. Projekt jest bowiem współfinansowany przez m.st. Warszawa.” Mówi organizator Warszawskich Dni Rodzinnych, Krystyna Radkowska.

 

Już teraz można zapisywać się na zajęcia odbywające się podczas Warszawskich Dni Rodzinnych. Aby wziąć udział w animacjach przygotowanych w stolicy, trzeba wejść na stronę http://www.warszawskiednirodzinne.pl, wybrać zajęcia i zgłosić w nich chęć udziału. Liczba miejsc ograniczona.

Co nas czeka w trakcie IV edycji? Tym razem zapraszamy m.in. do Matplanety, która zaproponuje ciekawą matematykę i naukę myślenia logicznego oraz komunikacji z komputerem, warsztaty naukowe z eksperymentami i nie tylko poprowadzi Dziecięca Akademia Twórczości, warsztaty językowe zaproponują Szkoła Językowa idioma.pl oraz Helen Doron English, Funiversity wprowadzi dzieci w świat eksperymentów chemicznych i fizycznych, Dom Kultury Ochoty przedstawi różne dziedziny sztuki, sztukę decoupage'u przybliżą Formy Kolory, Planeta Robotów przeniesie nas w przyszłość, a matematykę uczyni dla dzieci przyjaźniejszą Mathriders, a na basen z licznymi atrakcjami zaprasza Z-Hotel w Otwocku. Dbamy też o zdrowie Warszawiaków. Bezpłatne przeglądy stomatologiczne odbędą się w MR MED, bezpłatne konsultacje logopedyczne w Bona Verba – Centrum Rozwoju i Terapii, Poradnia Dietetyczna Medilife Polska skontroluje kondycje ciał wszystkich członków warszawskich rodzin, odbędą się także warsztaty kulinarne o zdrowym żywieniu z MediPark, i wiele innych.

Jesiennej edycji Warszawskich Dni Rodzinnych towarzyszą dwa ważne wydarzenia. Pierwsze z nich to plebiscyt „Statuetki Warszawskiej Rodzinki Prudential” na najwspanialsze rodzinne punkty w stolicy. Ideą plebiscytu jest wyłonienie i promocja miejsc, które są najbardziej przyjazne rodzinom i oferują dla nich najwięcej atrakcji.

Drugie wydarzenie to „Wielki Piknik Rodzinny Prudential”, w programie którego znajdzie się wiele animacji i atrakcji dla dzieci, ich rodziców i krewnych. Piknik odbędzie się w niedzielę, 14 września, w Forcie Sokolnickiego, na warszawskim Żoliborzu – bez względu na pogodę, bo teren jest kryty.
Podczas Pikniku, który rozpocznie się o godzinie 11, odbędzie się kilkadziesiąt animacji, m.in. wspólne malowanie wielkoformatowego obrazu. Przygotowaliśmy  Kącik Małego Artysty, strefę Mocy Umysłu, szereg atrakcji językowo-kulturowych, oraz wielką zabawę pod nazwą: „Podróże kształcą”. Dla najmłodszych MegaBloks przygotował strefę Kreatywny Maluch. Będzie tez można wygrać ekskluzywny rejs do Szwecji ze Stena Line.

Partnerem Pikniku jest towarzystwo ubezpieczeń na życie Prudential, oferujące rozwiązania finansowe dedykowane rodzinom i zabezpieczeniu przyszłości.

„Dla nas jako towarzystwa ubezpieczeń na życie, naturalne jest poświęcanie dużej uwagi rodzinie i wartościom rodzinnym. Dlatego zdecydowaliśmy się na objęcie patronatem Warszawskich Dni Rodzinnych i współorganizowanie ze Zwalcznude.pl Wielkiego Pikniku Rodzinnego, będącego kulminacyjnym wydarzeniem Warszawskich Dni Rodzinnych. Do udziału zapraszamy rodziców z dziećmi z Warszawy i okolic, ale nie tylko.” – powiedział Tomasz Borchowiec, dyrektor ds. marketingu i komunikacji korporacyjnej Prudential w Polsce.
 
Więcej informacji na stronie: www.warszawskiednirodzinne.pl oraz na profilu https://www.facebook.com/pages/Warszawskie-Dni-Rodzinne/404744562952002?fref=ts

Warszawskie Dni Rodzinne - Patronaty Bajkownia.org - Fabryka Bajek

Dodaj bajkę

Szukaj

"Odkryj e-wolontariat"

Bajkownia.org - Fabryka Bajek nagrodzona!

Bajkownia.org -Fabryka Bajek zajęła 2 miejsce w ogólnopolskim konkursie "Odkryj e-wolontariat""

Patronat medialny

 

 190x120 anim bajk

 

Bajkownia.org - Fabryka Bajek wspiera akcję Ministerstwa Środowiska - "Pobierz aplikację na smartfona i zagraj z dzieckiem w „Posegreguj śmieci”.  Sprawdź kto z Was zostanie mistrzem w segregowaniu?"

Bajkownia.org - Fabryka Bajek dla dzieci - druga tura konkursu na najlepsze strony Internetu

 

Bajkownia.org - Fabryka Bajek dla dzieci - Złota Strona Tygodnia Wprost lipiec 2012